stycznia 01, 2014

Konsultacje żywieniowe

Zdrowe odżywianie ma ogromny wpływ na organizm i jego funkcjonowanie, dlatego tak istotne jest dostarczanie organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych w odpowiednich ilościach i proporcjach. Odpowiednio zbilansowana dieta w zależności od celu jaki sobie wyznaczysz pomoże w redukcji masy ciała, zwiększeniu energii, poprawie wyglądu, złagodzeniu lub zniwelowaniu objawów chorobowych czy poprawieniu wyników badań. Jeśli zatem chcesz zmienić jakość swojego życia włączając w to zdrowe odżywianie zapoznaj się proszę się ze szczegółami oferty i wybierz opcję najlepszą dla siebie.


Indywidualna konsultacja dietetyczna wraz z analizą dzienniczka żywieniowego - 100 zł
Konsultacja poprzedzona jest szczegółowym wywiadem dietetycznym, analizą wyników badań oraz wcześniej uzupełnionego wg wskaz dzienniczka żywieniowego.Badanie składu masy ciała metodą BIA na profesjonalnym analizatorze medycznym Tanita - 45 zł

Badanie określi procentowy skład Twojego organizmu, a tym samym jego stan, co pomoże w dostosowaniu kolejnych kroków w zmianie żywienia. Przedstawione w badaniu parametry to m.in zawartość tkanki tłuszczowej, procentowa zawartość wody, masy mięśniowej oraz stopień otłuszczenia narządów wewnętrznych. Badanie dostępne tylko w pakiecie z konsultacją lub indywidualną sesją z elementami psychodietetyki.

Zarezerwuj termin tutaj.

Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Ogród Możliwości , Blogger