stycznia 01, 2014

Sesje indywidualne

Indywidualne sesje coachingowe skierowane do wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym podczas indywidualnych spotkań z coachem. Sesje indywidualne realizowane są w formie bezpośredniego spotkania w przyjemnym i komfortowym dla Klienta otoczeniu (również w plenerze) lub przez skype. W ofercie coachingu indywidualnego dostępne są:


Pojedyncza sesja coachingowa Dla osób, które znajdują się w przełomowym momencie, potrzebują natychmiastowego wsparcia lub stoją przed dużym wyzwaniem. Spotkanie trwa do 1,5 h w umówionym miejscu lub przez telefon/skype. Cena: 200 zł


Skorzystaj z oferty łączonej sesje + psychodietetyka i doradztwo żywieniowe wybierając jeden z proponowanych pakietów !!! 


Pakiet Dobry Start Dla osób, które chcą ustalić kierunek, w którym chcą w życiu podążać, chcą wzmocnić poczucie własnej wartości i motywację do działania. Udział w programie pomaga ruszyć z miejsca i rozpocząć działania zmierzające do realizacji założonych celów. Cena 640 zł. Szczegóły tutaj.

Pakiet Zrównoważony Dla osób, które chcą lepiej poznać i zrozumieć świat swoich wartości, emocji, przekonań. Udział w programie pomaga w zrozumieniu swoich potrzeb i wygenerowaniu pomysłów na ich zaspokojenie, zdefiniowaniu zasobów i mocnych stron oraz wprowadzeniu równowagi między życiem osobistym a zawodowym. Cena 1020 zł. Szczegóły tutaj.

Pakiet Optymalny Dla osób, które pragną zmienić styl życia na zdrowszy, chcą lepiej poznać siebie i swoje prawdziwe potrzeby, chcą wzmocnić swoje zaangażowanie i motywację do działania. Udział w procesie pomaga zrozumieć swoje emocje i ich wpływ na wagę, pomaga w odzyskaniu równowagi oraz skutecznej zmianie nawyków. Cena 1425 zł. Szczegóły tutaj.

Nie znalazłaś pakietu dla siebie? 
Nic się nie martw - umów się na wstępne niezobowiązujące spotkanie podczas, którego pokażę Ci na czym polega praca ze mną, będziemy mieć okazję by lepiej się poznać i ustalić indywidualny program dostosowany specjalnie do Twoich potrzeb. Zapisy na sesję wstępną tutaj. 

Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Ogród Możliwości , Blogger