stycznia 01, 2014

Warsztaty i szkolenia

Grupowe warsztaty rozwojowo-zdrowotne skierowane do osób, które preferują pracę nad własnym zdrowiem i rozwojem w towarzystwie innych osób. W ofercie:
„PoWolność w jedzeniu” Praktyczny warsztat wprowadzający w świat świadomego i uważnego jedzenia, dzięki któremu zyskasz więcej energii, przejrzystość myśli, zwiększysz efektywność w pracy. Natomiast zdrowszy wygląd i piękna sylwetka będą efektem ubocznym wprowadzanych zmian.

„Piękna Zdrowa i Spełniona” Cykl praktycznych warsztatów dedykowany Kobietom, które w natłoku codziennych obowiązków chcą zrobić coś dla siebie, poczuć się pięknie, pewnie siebie i poznać tajniki zdrowego odżywiania

„8 Kęsów do Zdrowia” Cykl spotkań rozwojowo - żywieniowych wg autorskiego modelu, zaprojektowanego tak, by pokazać jak zwiększając wiedzę o sobie, swoich potrzebach, relacjach, reakcjach i zachowaniach, można zacząć żyć i odżywiać się zdrowo bez przechodzenia na jakąś konkretną dietę.

Potrzebujesz doświadczonego trenera, który poprowadzi dedykowane warsztaty z zakresu rozwoju osobistego, holistycznego podejścia do zdrowia, psychosomatyki, odżywiania, psychodietetyki? Zapraszam do kontaktu - ustalimy dedykowany zakres warsztatów, wykładu czy szkolenia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Ogród Możliwości , Blogger