marca 13, 2018

Jak pracuję

Pracuję z osobami aktywnymi zawodowo, którym zależy na zmianie dotychczasowego sposobu życia i odżywiania. Osobami, które chcą m.in:

  • zacząć czerpać z życia więcej satysfakcji i spełnienia 
  • zyskać więcej siły i energii do działania 
  • poznać lepiej siebie, swoje wartości i przekonania
  • zwiększyć jakość swojego życia

Specjalizuję się w coachingu zdrowia, diety oraz life coachingu. Podczas indywidualnych spotkań oraz warsztatów towarzyszę moim Klientom w poszerzaniu ich świadomości w zakresie sygnałów płynących z ciałaodczuwanych emocji i budowanych relacji w tym także relacji z jedzeniem. Jednocześnie wspieram ich w zmianie nawyków (nie tylko) żywieniowych i wprowadzaniu równowagi między życiem prywatnym i zawodowym. W holistycznym podejściu do moich Klientów, prowadzę również konsultacje dietetyczne w oparciu o najnowsze badania naukowe, pomagam w wyborze odpowiednich suplementów oraz przeprowadzam badanie składu masy ciała. Szczegóły oferty dostępne poniżej:Indywidualne sesje coachingowe skierowane do wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym podczas indywidualnych spotkań z coachem. Więcej tutaj.

Grupowe warsztaty rozwojowo-zdrowotne skierowane do osób, które preferują pracę nad własnym zdrowiem i rozwojem w towarzystwie innych osób. Więcej tutaj.

Konsultacje żywieniowe dobierane do wyznaczonego celu dotyczące m.in. redukcji masy ciała, zwiększenia energii, poprawy samopoczucia, złagodzenia objawów chorobowych, przejścia na dietę roślinną. Więcej tutaj.

Dobór suplementacji pomocnej w osiągnięciu założonych celów dietetycznych oraz poprawy zdrowia. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Ogród Możliwości , Blogger